Kantor internetowy to niewątpliwie wybawienie dla wielu osób, zwłaszcza dla kredytobiorców, którzy zaciągnęli zobowiązanie w walucie obcej. Dzięki internetowej formie wymiany waluty nie tylko można oszczędzić spore pieniądze ale również i czas. Za pomocą komputera z dostępem do internetu w sposób wygodny i bezpieczny można wymienić walutę.

Pragniemy pomóc w wyborze odpowiedniego e-kantoru ukazując zalety i wady konkretnych platform.
To właśnie Wasze opinie będą pomocne dla innych przy wyborze odpowiedniego kantoru internetowego, dlatego zapraszamy do komentowania na forum Waszych przygód oraz doświadczeń związanych z zakupem waluty online.

Walutobox

Kategoria: wymiana wzajemna
Kraj: Polska
Adres: ul. Botaniczna 24/3,
60-586 Poznań
woj. Wielkopolskie
Opłaty: od 0 zł do 7 zł
E-Mail: bok@walutobox5.com
Telefon: +48 61 646 08 87
Strona: www.walutobox.com
Ocena: 3.5 Głosów: 233
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - RegulaminSpołecznościowy kantor internetowy online. Wymieniaj waluty w WalutoBox i zaoszczędź pieniądze. Ze względu na atrakcyjne kursy i przeliczniki wymiana walut w naszym e-kantorze jest najkorzystniejsza. geneza: Moje Waluty Sp. z o.o. od 29,03,2011r. start serwisu: lato 2011r. obsługiwane waluty: PLN, USD, EUR, CHF, GBP. banki bez opłat:Alior Bank&AliorSync, BZWBK, Deutsche Bank, ING, Millennium. inne obsługiwane banki: inne banki (ew. opłaty dodatkowe za przyjęcie przelewu) prowizja/opłaty: 0,25% wartości transakcji + 0/2/3/7pln za wypłatę środków. sposób realizacji: zasilenie “portfela” > zlecenie transakcji > odesłanie środków. czas realizacji: po zasileniu portfela w zależności od przeciwstawnej oferty od kilku minut nawet do kliku miesięcy. > aktualne kursy < > regulamin < dane teleadresowe: Moje Waluty Sp. z o.o. ul. Botaniczna 24/3, 60-586 Poznań NIP 781-18-64-028 bok@walutobox.com +48 61 646 08 87 (pon-pt: 9:00-16:00)

Obsługiwane banki:
Alior Bank
Bank Millennium
BZ WBK
Deutsche Bank
ING Bank Śląski

Obsługiwane waluty:
CHF
EUR
GBP
USD


informacje podane na stronie zostały uzyskane na stronach ogólnodostępnych w sieci internet
nazwy oraz znaki towarowe są własnością firm i podane jedynie w celach informacyjnych


Komentarze

Dodał(a): piotrek dnia: 2013-10-16 16:56:59
Korzystam z tej platformy i jestem zadowolony jest z ich usług. Kasa jest szybko na koncie, są dobre oferty i mają bardzo przyjazną obsługę


Komentarze są subiektywnym zdaniem ich autorów, którzy biorą pełną odpowiedzialność za ich treść

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod:


Kategorie
 • e-kantor [27]
 • wymiana wzajemna [9]


Statystyki
Online: 1
Zalogowanych: 0
eKantorów: 36

Ostatnio dodane