Kantor internetowy to niewątpliwie wybawienie dla wielu osób, zwłaszcza dla kredytobiorców, którzy zaciągnęli zobowiązanie w walucie obcej. Dzięki internetowej formie wymiany waluty nie tylko można oszczędzić spore pieniądze ale również i czas. Za pomocą komputera z dostępem do internetu w sposób wygodny i bezpieczny można wymienić walutę.

Pragniemy pomóc w wyborze odpowiedniego e-kantoru ukazując zalety i wady konkretnych platform.
To właśnie Wasze opinie będą pomocne dla innych przy wyborze odpowiedniego kantoru internetowego, dlatego zapraszamy do komentowania na forum Waszych przygód oraz doświadczeń związanych z zakupem waluty online.

Małopolskie

Fritz Exchange
woj. Małopolskie, Kraków, ul. Topolowa 18/2
UWAGA! DZIAŁALNOŚĆ KANTORU ZAWIESZONA. Kantor obecnie ma problemy z uregulowaniem zobowiązań wobec swoich Klientów. Kantor online – Internetowy kantor wymiany walut Fritz Exchange
 opłaty od 0 pln

Konik-online
woj. Małopolskie, Kraków, ul. Sławkowska 11
Konik-Online.pl – wygodny i łatwy w obsłudze kantor internetowy. Szybka i wygodna wymiana walut online. Oszczędzaj wymieniając CHF, GBP, USD i EUR po atrakcyjnych kursach . geneza: Kantor 2xJ Jerzy Hudak
 opłaty od 0 pln

Lowspread.pl
woj. Małopolskie, Kraków, ul. Długa 8
Z dniem 09/09/2014 Kantor zaprzestał działalności lowspread.pl- Internetowa platforma wymiany walut – szybka, bezpieczna wymiana walut przez internet bez prowizji w 17 bankach. . geneza:
 opłaty od 0 pln

Kategorie
 • e-kantor [27]
 • wymiana wzajemna [9]


Statystyki
Online: 1
Zalogowanych: 0
eKantorów: 36

Ostatnio dodane